WIKSSSIII1671GO WIKSSSIII1671GO Matematyka Rozwiązane Eklerek jest dwa razy droższy od pączka. Pani Maria kupiła trzy eklerki oraz dwa pączki i zapłaciła 10zł. Ile kosztuje jeden eklerek?.