Odpowiedź :
Odpowiedź:
26 zł : 6= 4 i 2 zł reszty.
Za 26 zł kupimy 4 puszki brzoskwiń i zostanie nam jeszcze 2 zł reszty.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
26 zł : 6= 4 i 2 zł reszty.
Za 26 zł kupimy 4 puszki brzoskwiń i zostanie nam jeszcze 2 zł reszty.
Szczegółowe wyjaśnienie: