Odpowiedź :
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
Za 100 szt lodów po 60 groszy zapłacimy
100 • 60 = 6000 groszy = 6000/100 = 60 zł.
Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
Za 100 szt lodów po 60 groszy zapłacimy
100 • 60 = 6000 groszy = 6000/100 = 60 zł.