Odpowiedź :
Odpowiedź:
24,60 zł ---- 1 kg
24,60 zł * 0,70 dag = 17,22 zł ---- tyle zapłacisz za 70 dag
24,60 zł * 2,5 kg = 61,50 zł ----- tyle zapłacisz za 2,5 kg
24,60 zł * 0,35 dag = 8,61 zł tyle zapłacisz za 35 dag
Odpowiedź:
24,60 zł ---- 1 kg
24,60 zł * 0,70 dag = 17,22 zł ---- tyle zapłacisz za 70 dag
24,60 zł * 2,5 kg = 61,50 zł ----- tyle zapłacisz za 2,5 kg
24,60 zł * 0,35 dag = 8,61 zł tyle zapłacisz za 35 dag