O co tu chodzi klasa druga

O Co Tu Chodzi Klasa Druga class=

Odpowiedź :

Odpowiedź:

42zł:6= 7 zł

7•7zł= 49zł

odpowiedź: za 7 takich serwetek zapłaciła by 49 zł

42zł:6=7zł. 7zł•7=49zł

Odp. Za 7 takich serwetek zapłaciłaby 49zł.

Go Studying: Inne Pytanie