Odpowiedź :
Odpowiedź:
Cena za 4kg ziemniaków= 6×4= 24zł
Cena za 2kg ogórków= 2×2=4zł
Pomidory= 7zł
Wszystko razem=
[tex]24 + 7 + 4 = 35zl[/tex]
Reszta=
[tex]50 - 35 = 15zl[/tex]
Pani Anna powinna dostać 15zł reszty.
Pozdrawiam serdecznie :)
Odpowiedź:
Cena za 4kg ziemniaków= 6×4= 24zł
Cena za 2kg ogórków= 2×2=4zł
Pomidory= 7zł
Wszystko razem=
[tex]24 + 7 + 4 = 35zl[/tex]
Reszta=
[tex]50 - 35 = 15zl[/tex]
Pani Anna powinna dostać 15zł reszty.
Pozdrawiam serdecznie :)