Odpowiedź w załączniku
ł ś ś ąż ś ó ź ł

Odpowiedź:
Jeżeli pół kilograma cukierków kosztuje x złotych, to za 100 g należy zapłacić [tex]\frac{x}{20}[/tex] złotych.