Batonik jest 4 razy tańszy od czekolady ,która kosztuje4 zł 80 gr .Ile kosztuje batonik.

Odpowiedź :

[tex]4.80 \div 4 = 1.20zl[/tex]

Batonik kosztuje 1zł 20gr

Odpowiedź:

4zł 80gr:4- 1zł20gr

Szczegółowe wyjaśnienie:

4:4-1. 80gr:4-20gr