Odpowiedź :
Odpowiedź:
3,60 :3= 1,20 zł
2*1,20= 2,40 zł
2,40 zł:3= 0,80 zł
Jedna tabliczka czekolady w promocji kosztuje 0,80 zł
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
3,60 :3= 1,20 zł
2*1,20= 2,40 zł
2,40 zł:3= 0,80 zł
Jedna tabliczka czekolady w promocji kosztuje 0,80 zł
Szczegółowe wyjaśnienie: