W supermarkecie miś tabliczka czekolady mlecznej kosztuje 3zł 60 gr. Ta czekolada jest też sprzedawana w promocji trzy w cenie dwóch to znaczy że gdy kupuje się trzy tabliczki to płaci się jak za dwie jaka jest cena jednej tabliczki czekolady w promocji

Odpowiedź :

Odpowiedź:

3,60+3,60=7,20

7,20:3=2,40

odp.; Jedna tabliczka w promocji kosztuje 2,40 zł

liczę na naj