Jeden metr kwadratowy wykładziny kosztuje 25zł. Szerokość tej wykładziny wynosi 2,5m. Ile kosztuje zakup 2,6m bieżącego tej wykładziny? Podaj obliczenia. (błagam na teraz)

Odpowiedź :

Odpowiedź:

2,5*2,6=6,5[tex]m^{2}[/tex]

6,5*25=162,5 zł

Szczegółowe wyjaśnienie:

Go Studying: Inne Pytanie