Za 2/2 5 kg mama zapłaciła 12zł. ile kosztował 1kg bananów

Odpowiedź :

1 kg bananów kosztował 5 zł ( jeżeli się nie mylę )

Odpowiedź:

12:2 i 2/5=12:12/5=12*5/12=5

odp.

1 kg bananów kosztował 5 złoty.

liczę na naj