Odpowiedź :
Odpowiedź:
2kg - 112zł
1kg - x
x = 112:2=56zł
56*0,3=16,80zł
56+16,80=72,80zł
1kg - 72,80zł
4kg - x
x = 4*39,20=291,20zł
Odp. 4kg paszy kosztowały 291,20zł przed promocją.
Mam nadzieję, że pomogłam :)
Odpowiedź:
2kg - 112zł
1kg - x
x = 112:2=56zł
56*0,3=16,80zł
56+16,80=72,80zł
1kg - 72,80zł
4kg - x
x = 4*39,20=291,20zł
Odp. 4kg paszy kosztowały 291,20zł przed promocją.
Mam nadzieję, że pomogłam :)