ile reszty otrzymasz z banknotu dwudziestozłotowego gdy kupisz 15 dag wafli kosztują 18,20zł za kg i 12 dag rodzynek kosztują 19,20zł za kg i 45dag pierniczków kosztują 21,80 za kg plis to na jutro pilne plisss​