Zad 6 (wszystkie obliczenia bo same wyniki to ja mogę sobie z końca podr tez wziąść )

Odpowiedź:
Szczegółowe wyjaśnienie:
Cena za 2 koszulki - 2*30zł= 60zł
Cena za koszulkę w promocji- 60zł:3= 20zł za koszulke
Stosunek ceny za kuszulkę w promocji do ceny bez promocji: 20/30= 0,6(6)
0,6(6) *100= 66,6(6)%
Odp: C