OLIWKAKUCHARSKA2008GO OLIWKAKUCHARSKA2008GO Matematyka Rozwiązane Ania kupiła 0,3 kg sera, którego 1 kg kosztuje 19,50 zł. Ile zapłaciła ? Niech ktoś mi wytłumaczy plssss