Odpowiedź :
Odpowiedź:
3 * 2 =6zł -cena za tulipany
4 * 3 =12zł -cena za gerbery
2zł -cena za goździka
6zł + 12zł + 2zł = 20zł
Za kwiaty zapłacimy 20zł, ale trzeba doliczyć koszt za przybranie :)
Odpowiedź:
3 * 2 =6zł -cena za tulipany
4 * 3 =12zł -cena za gerbery
2zł -cena za goździka
6zł + 12zł + 2zł = 20zł
Za kwiaty zapłacimy 20zł, ale trzeba doliczyć koszt za przybranie :)