Odpowiedź :
Odpowiedź:
Skrzynka kosztowała 5zł: 17zł-5zł=12zł czyli wydała 12 zł na 3 piłki.
Teraz tylko wystarczy podzielić przez 3 i wyjdzie że jedna piłka kosztuje 4zł.
Odpowiedź:
Skrzynka kosztowała 5zł: 17zł-5zł=12zł czyli wydała 12 zł na 3 piłki.
Teraz tylko wystarczy podzielić przez 3 i wyjdzie że jedna piłka kosztuje 4zł.