GABIPESTAGO GABIPESTAGO Matematyka Rozwiązane (Pomocyyy!)Zad13 Paulina kupiła opakowanie jabłek za 5,19 zł. Dała sprzedawcy 20 zł. Ile reszty dostanie? Proszę o pilną pomoc!!!!