RYBA75GO
RYBA75GO
Matematyka
Rozwiązane
64 ^15 = ( ...^5) ^6 Proszę o szybką odpowiedz
Odpowiedź :
WILKUUU76GO
WILKUUU76GO
Odpowiedź:
64^15=(8^5)^6
64^15=(8^2)^15=8^30
(8^5)^6=8^30
Szczegółowe wyjaśnienie:
Answer Link
ZOBACZ WSZYSTKIE ODPOWIEDZI ( 31+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Go Studying: Inne Pytanie
Proszę Napiszcie 80słów.........
Dany Jest Wielomian W(r) = 2x³+mx² +2x-3. Wiadomo, Że Ten Wielomian Można Zapisać w Postaci W(x) = (x + 3)Q(x), Gdzie Q(x) Jest Pewnym Trójmianem Kwadratowym. W
Wpisz Dowolną Liczbe Podzielną Przez 5 A Niepodzielną Przez 2 pls Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelp!!! daję Naj
Wszystko W Zalaczniku
Cenę Towaru Zmniejszono O 20% A Potem Jeszcze Raz O 20% O Ile Procent Obecna Cena Jest Mniejsza Od Początkowej
Proszę O Szybkie Obliczenie Potrzebuje Na Jutro (nie Chce Samych Wyników)a)2 2/5+3/4=b) 1 4/5-7/10=c)2 1/7•1 7/15d)3 1/2:1 3/4
Notatka O Idm? co Mozna Napisac O Slowie Idm
Oblicz Wartość Siły Działającej W Punkcie A Na Ładunek Próbny W Sytuacji Przedstawionej Na Rysunku
Zapisz Wzór Funkcji F W Postaci Kanonicznej. Naszkicuj Jej Wykres Oraz Podaj Jej Przedziały Monotoniczności.
Rozwiąż Równania I Wykonaj Sprawdzeniezadanie W Załączniku .Z Góry Dziękuję Za Odpowiedź
Zbuduj Po Jednym Przykładzie Argumentu Logicznego Rzeczowego I Emocjonalnego Do Tematu:Należy Przeciwstawiać Się Mówię Nienawiści,bo Godzin Ona Dobro Drugiego C
Jeśli Ania Miała 3 Gruszki Z Czego Każda Gruszka Kosztowała 3 Zł I Miała 2 Jabka Po Y Złoty To Ile Kosztowało Jedno Jabko? Ania Dostała 20 Zł A Dostała 1 Zł Res