Odpowiedź :
Odpowiedź:
Skoro mendel to 15 jaj i kosztuje 11 zł to aby obliczyć jedną sztukę musisz:
11 zł:15= 70 gr (w przybliżeniu)
Czyli :
70gr*12=8,4 zł (w przybliżeniu)
zdaje sie ze dobrze
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
Skoro mendel to 15 jaj i kosztuje 11 zł to aby obliczyć jedną sztukę musisz:
11 zł:15= 70 gr (w przybliżeniu)
Czyli :
70gr*12=8,4 zł (w przybliżeniu)
zdaje sie ze dobrze
Szczegółowe wyjaśnienie: