masło kosztuje 26,50 zł za 1 kg.oblicz ile kosztuje pół kilograma masła

Odpowiedź :

Odpowiedź

13,25

Szczegółowe wyjaśnienie:

26,50:2=13,25

Odpowiedź:

26,50:2= 13,25 zł

mam nadzidje ze pomoglam

Go Studying: Inne Pytanie