pomoze ktos?????????????​

Pomoze Ktos class=

Odpowiedź :

sklep 1 - 12,20 zł

sklep 2 - 11,90 zł

W sklepie nr 1 zapłacimy za zakupy o 0 zł 30 gr więcej niż w sklepie nr 2. Chleb jest tańszy w sklepie nr 2. Mleko jest tańsze w sklepie nr 1. Miód jest droższy o 50 gr droższy w sklepie nr 1. Pęczek marchewki jest o 20 gr tańszy w sklepie nr 1 :)

Go Studying: Inne Pytanie