Za dwa zeszyty Wojtek zapłacił 8 zł. Oblicz cenę każdego zeszytu, jeśli jeden był tańszy od drugiego o 40 % Zapisz pełne obliczania

x-pierwszy zeszyt
...-drugi zeszyt
...- razem cena zeszytów ( zł )​