1. Za 5 bułek i dwa chleby Franek zapłacił 7,70 zł. Bułka jest 3 razy tańsza od chleba. Ile kosztuje bułka?
na już daje naj​


Odpowiedź :

Szczegółowe wyjaśnienie:

rozwiązywanie w załączniku

Zobacz obrazek ZELASKOE