PROSZE NA TERAZ
Kilogram wiśni kosztuje 3,20 zł. Ile trzeba zapłacić za 2 kg 15 dag wiśni? (wszystkie obliczenia)​


Odpowiedź :

6,61 chyba tak na kalkulatorze wyszlo xd

Zobacz obrazek NADULCIA69
Zobacz obrazek NADULCIA69