CHOCOART2412GO CHOCOART2412GO Matematyka Rozwiązane Masło kosztowało 4,50zł, na promocji można było je kupić za 3,60zł.O ile procent było tańsze masło na promocji?PROSZE NA SZYBKO OBLICZENIAMI