ZUZACOPGO ZUZACOPGO Matematyka Rozwiązane Za 5 bułek i chleb Franek zapłacił 7,20 zł. Chleb jest 4 razy droższy od bułki. Ile kosztuje bułka? Zapisz i rozwiąż odpowiednie równanie.