Odpowiedź :
Odpowiedź:
3/4 = 66zł, 4/4 = 88zł, 1/4 = 22zł
9/11 z 22zł = 18zł
22 - 18 = 4zł
Na początku było 88zł. Lody kosztowały 18zł. Zostało 4zł.
Szczegółowe wyjaśnienie:
Odpowiedź:
3/4 = 66zł, 4/4 = 88zł, 1/4 = 22zł
9/11 z 22zł = 18zł
22 - 18 = 4zł
Na początku było 88zł. Lody kosztowały 18zł. Zostało 4zł.
Szczegółowe wyjaśnienie: