Zosia miała kupić: jajka,bułki,ser, makaron, 2 opakowania ciastek,cukier waniliowy i mleko
ceny: jajka= 5 zł, ser=10 zł ,bułki, 3.50 zł,makaron 1 opakowanie 10,40zł
1 opakowanir ciastek=5.50 zł
2 opakowania ciastek= 6,30 zł
cukier waniliowy 3 zł a mleko 2,30 zł
ile zapłaciła zosia za wszystkie zakupy??​


Odpowiedź :

5zł + 3,50zł + 10zł + 10,40zł + 6,30zł + 3zł + 2,30zł = 40,50zł

Odp.: Za wszystkie zakupy Zosia zapłaciła 40,50zł.

To znaczy nie wiem jak usunąć odpowiedź XD