heja! pomoże ktoś z tym zadaniem? 25 punktów

węgiel : 370 : 1000 = 0,37 zł - jedna tona to 100 kg, wiec aby obliczyć cenę 1 kg, należy podzielić cenę przez 1000
jagody: 3 × 10 = 30 zł - 1 kg to 1000g, mamy podaną cenę za 100 g, więc trzeba pomożyć razy 10
szynka: 9,50 × 4 = 38 zł - 1 kg to 100 dag, mamy 25, więc mnożymy razy 4
reszta przykładów podobnie do poprzednich
cukier waniliowy : 0,85 × 100 = 85 zł
masło : 5,70 × 5 = 28, 5 zł
polędwica : 5,40 × 10 = 54 zł
cement : 500 : 1000 = 0,5 zł
kawa : 0,55 × 100 = 55 zł