KUBABLASINSKIS2692GO KUBABLASINSKIS2692GO Matematyka Rozwiązane Tona aluminium kosztuje około 10000 zł pusta aluminiowa puszka waży 16 g ile kosztuje aluminium zużyte na wyprodukowanie jednej puszki.