LILKAAA2112GO LILKAAA2112GO Matematyka Rozwiązane 1. Oblicz, ile kosztuje każdy koralik. 40 zł 32 zł 36 zł 49 zł 48 zł 10 zł Ile zapłaci za swoje korale każda dziewczynka? Tosia Justynka Daria