OLAFBOROWIEC87GO OLAFBOROWIEC87GO Matematyka Rozwiązane Ile kosztuje 1 kg jabłek, jeżeli za 4 kg zapłacono 18 zł? (ruwnania z niewiadomom) Prosze na szybko