Melon kosztował tyle samo co 3 kiwi.Za 2 melony i 4 kiwi mama zapłaciła 20 zł. Ile kosztował melon ,a ile kiwi Uzupełnij rozwiązanie zadania.​

Melon Kosztował Tyle Samo Co 3 KiwiZa 2 Melony I 4 Kiwi Mama Zapłaciła 20 Zł Ile Kosztował Melon A Ile Kiwi Uzupełnij Rozwiązanie Zadania class=

Odpowiedź :